Doprava a platba

DORUČENIE NA SLOVENSKO

V súčasnosti sú pre doručovanie objednávok v rámci celého územia Slovenska dostupné nasledovné možnosti dopravy:

Spoločnosť 123kuriér.sk – 3.49 € s DPH.

Ide o komfortný a rýchly spôsob dopravy cez slovenskú kuriérsku spoločnosť. Krátko po odoslaní objednávky z našej strany Vám príde e-mail a SMS správa od kuriérskej spoločnosti, v ktorých nájdete bližšie informácie o dátume a čase doručení. Výhodou tohto spôsobu doručenia je predovšetkým jeho rýchlosť – objednávka je zvyčajne doručená hneď na ďalší deň po jej odoslaní (štandardné doručenie d+1).

  Zásielkovňa – 2.30 € s DPH.

Ide o cenovo veľmi výhodný spôsob dopravy. Vaša objednávka je spravidla do niekoľkých dní doručená na jedno z výdajných miest Zásielkovne, ktoré si zvolíte pri výbere dopravy. Výhodou je hustá sieť výdajných miest po celom Slovensku.

Pri objednávkach nad 49 € s DPH je doprava v rámci SR ZADARMO bez ohľadu na spôsob doručenia, ktorý si vyberiete.

DORUČENIE DO ZAHRANIČIA

Okrem Slovenska je v súčasnosti možné objednávku doručiť len do Českej republiky. Takéto doručenie je možné iba prostredníctvom zásielkovne. Cena za takúto dopravu je 3.29 € s DPH (+dobierka).

Chceli by ste objednávku doručiť do inej krajiny EÚ? Napíšte nám. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

MOŽNOSTI PLATBY

Pri doručení na Slovensko je platba možná len v eurách (EUR). Ak sa doručuje do ČR, tak môžete platiť aj v českých korunách (CZK) s tým, že na prepočet sa použije oficiálny kurz, ktorý je platný ku dňu uskutočnenia objednávky. Platba je možná troma nasledujúcimi spôsobmi:

Dobierka – 0.61 € s DPH

Celú sumu platíte až pri doručení. Nemusíte tak čakať na výzvu na zaplatenie a my nemusíme čakať kým sa nám prostriedky pripíšu na účet. Platba na dobierku tak výrazne zvyšuje rýchlosť vybavenia objednávky.

 Platba prevodom na účet v banke – ZADARMO

Po potvrdení objednávky Vám pošleme faktúru a inštrukcie k jej zaplateniu. Objednávka Vám bude zaslaná až po pripísaní platby na náš účet. Výhodou tohto spôsobu platby je to, že neplatíte ďalšie poplatky, tak ako pri dobierke. Ak platbu posielate z bankového účtu, ktorý je vedený v českej banke, počítajte s tým, že pripísanie prostriedkov na účet môže trvať niekoľko dní.

Platba kartou online  – ZADARMO

Ide o najjednoduchší a najrýchlejší spôsob platby. Akceptovanými kartami sú Visa, Maestro a Mastercard.

Bezpečnosť a spoľahlivosť online platieb je zaručená kvalitným technickým riešením od firmy GoPay.

Doprava a platba sú na tejto stránke načrtnuté čo možno najstručnejšie. Ak ste nenašli nejakú informáciu, ktorú ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať.