DOPRAVA

DORUČENIE NA SLOVENSKO

V súčasnosti sú pre doručovanie objednávok v rámci celého územia Slovenska dostupné nasledovné možnosti dopravy:

 Kuriér spoločnosti Geis – 3.29 € s DPH.

Ide o pomerne lacný a rýchly spôsob dopravy. Vaša objednávka je zvyčajne doručená na Vami zadanú adresu hneď na ďalší po jej odoslaní. Kuriér Vás v deň doručenia v dostatočnom predstihu informuje prostredníctvom SMS, kedy približne môžete doručenie očakávať.

  Zásielkovňa – 2.30 € s DPH.

Ide o cenovo veľmi výhodný spôsob dopravy. Vaša objednávka je spravidla do niekoľkých dní doručená na jedno z výdajných miest zásielkovne, ktoré si zvolíte pri výbere dopravy. Výhodou je hustá sieť výdajných miest po celom Slovensku. Tento spôsob dopravy však nie je možné zvoliť pri krehkých ani tažkých produktoch (maximálna váha jedného produktu do 3 kg).

V prípade doručenie do zásielkovne sa vždy platí dobierka.

Pri objednávkach nad 49 € s DPH je doprava v rámci SR ZADARMO bez ohľadu na spôsob doručenia, ktorý si vyberiete.

 

DORUČENIE DO ZAHRANIČIA

Okrem Slovenska je v súčasnosti možné objednávku doručiť len do Českej republiky. Takéto doručenie je možné iba prostredníctvom zásielkovne. Cena za takúto dopravu je 3.29 € s DPH (+dobierka).

Chceli by ste objednávku doručiť do inej krajiny EÚ? Napíšte nám. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

PLATBA

PLATBA V EUR a CZK

Pri doručení na Slovensko je platba možná len v eurách (EUR). Ak sa doručuje do ČR, tak môžete platiť aj v českých korunách (CZK) s tým, že na prepočet sa použije oficiálny kurz, ktorý je platný ku dňu uskutočnenia objednávky. Platba je možná troma nasledujúcimi spôsobmi:

Dobierka – 0.61 € s DPH

Celú sumu platíte až pri doručení. Nemusíte tak čakať na výzvu na zaplatenie a my nemusíme čakať kým sa nám prostriedky pripíšu na účet. Platba na dobierku tak výrazne zvyšuje rýchlosť vybavenia objednávky.

 Platba prevodom na účet v banke – ZADARMO

Po potvrdení objednávky dostanete výzvu na jej zaplatenie a ďalšie inštrukcie. Objednávku zasielame až po pripísaní platby na náš účet. Výhodou tohto spôsobu platby je to, že neplatíte ďalšie poplatky, tak ako pri dobierke. Ak platbu posielate z bankového účtu, ktorý je vedený v českej banke, počítajte s tým, že pripísanie prostriedkov na účet môže trvať niekoľko dní.

Platba kartou online  – ZADARMO

Ide o najjednoduchší a najrýchlejší spôsob platby. Akceptovanými kartami sú:

◉ Visa,

◉ Maestro 

◉ Mastercard.

Bezpečnosť a spoľahlivosť online platieb je zaručená kvalitným technickým riešením od firmy GoPay.