O nás

Rok sa v našich zemepisných končinách skladá so štyroch rozdielnych ročných období. Každé nich má svoje vlastné čaro, ktoré v priebehu času dalo za vznik výnimočných tradíciam. V súčasnom, neústale sa zrýchlujúcom svete sa však na ne často zabúda. Jedinečné okamihy počas roka nie sú náležito ocenené, autentická atmosféra sa vytráca a namiesto hrejivých spomienok ostáva v mysliach ľudí len nezaplnené miesto.

My sa tomu však ďalej nechceme len bezradne prizerať. Sme Seasonace – skupina mladých ľudí okolo neobyčajného internetového obchodu, ktorého poslaním je prehlbovať zážitky a zvyšovať potešenie ľudí z krásy a pestrosti ročných období.

To čo ponúkame sú na prvý pohľad len produkty. Prostredníctvom ich predaja však chceme ľudom ponúknuť jedinečné zážitky. Produkt sa totiž spotrebuje alebo časom opotrebuje, ale intenzívny zážitok pretrvá ako spomienka roky či dokonca celé desaťročia. Chceme preto, aby naši zákazníci cítili a prežívali atmosféru ročných období všetkými zmyslami a získali cenné spomienky, ktoré im raz budú pripomínať ich vlastné neopakovateľné zážitky.

Máte na nás otázku, pripomienku alebo čokoľvek iné? Napíšte nám!