Seasonace Plus

Náš výnimočný bonusový program Seasonace Plus ponúka celú radu výhod, ktoré Vám pomôžu zjednodušiť aj zľacniť Vaše nakupovanie. V porovnaní s obdobnými programami iných internetových obchodov sa líši hlavne v dvoch veciach. Zostavili sme ho totiž na základe dôkladného prieskumu a diskusie so zákazníkmi a zároveň ponúka zaujímavé benefity, ktoré nikde inde nenájdete. Niektoré nadobudnete už po registrácii a je len na Vás kedy ich využijete, ďalšie si zas užívate dlhodobo.

Aké sú výhody bonusového programu Seasonace Plus?

Jednorázové zľavové kupóny

Do 24 hodín od registrácie budú na Váš mail zaslané jednorázové zľavové kupóny. Každý kupón obsahuje jedinečný kód, ktorý sa zadáva pri pokladni. V súčasnosti sú to tieto dva zľavové kupóny:

  • 10% zľava na dekorácie
  • 15% zľava na bytový texti

Sezónne zľavové kupóny

Sezónne zľavové kupóny posielame registrovaným zákazníkom spravidla niekoľkokrát do roka. Ich použiteľnosť je obmedzená na aktuálnu sezónnu ponuku alebo špecialnu akciu.

Darček ku každej objednávke

Bežný zákazník dostane originálny sezónny DARČEK ZADARMO len v prípade, ak nakúpi aspoň za 20 €. Vám, ako registrovanému zákazníkovi ho však pribalíme k úplne každej objednávke. Bez ohľadu na to, za koľko nakúpite. Viac o darčekoch sa dozviete na tejto stránke.

Info o sezónnych ponukách a zľavách

Vďaka zapojeniu do bonusového programu Seasonace Plus budete perfektne v obraze. Naše časovo sezónne ponuky a zľavy jednoducho nepremeškáte, pretože o nich budete vedieť už vopred.

Ako sa do bonusového programu zapojiť?

Je to veľmi jednoduché. Zaregistrujte sa priamo u nás na stránke. Jednorázové zľavové kupóny Vám pošleme na mail do 24 hodín. Ostatné výhody pre Vás budú platiť od momentu registrácie.

Upozornenie: Platnosť jednorázového kupónu (na rozdiel od sezónneho kupónu) nie je časovo obmedzená. Zľavy na základe jednorázového kupónu nie je možné kombinovať so zľavami na základe sezónnych kupónov ani s inými špeciálnymi zľavami. Je ich však možné kombiovať s regulérnymi zľavami, ktoré sú na stránkach internetového obchodu riadne označené.